1953D17A-1B74-4C5A-9D5C-1269E183BB7935F0132F-C7AF-4BD9-BAD9-DEE9E827E559assistantTavola disegno 1CalendarPathFill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1LockmoneyTavola disegno 1powerRisorsa 1Icon_searchIcon_searchtoolstoolswashingwellbeing
DAUGIAU NIEKADA NEREIKĖS ATITIRPINTI SAVO ŠALDIKLIO
DAUGIAU NIEKADA NEREIKĖS ATITIRPINTI SAVO ŠALDIKLIO

„Frost Free“ šaldytuvuose nesusidaro ledas, taigi niekada nereikės vėl atšildyti savo prietaiso. Jis nuolat palaiko puikų drėgmės lygį ir cirkuliuoja šviežią orą šaldiklyje.

Šaldikliai

„Hotpoint“ siūlo įvairių tipų vertikalių ir horizontalių šaldiklių. Atraskite mūsų šaldymo sistemos technologijas ir funkcijas ir, įskaitant populiariąją „No Frost“ ir „Super Freeze“ technologiją, kuri padeda jums kuomet į šaldiklį įdedate didelį kiekį šviežių maisto produktų po apsipirkimo, kad palaikytumėte žemą temperatūrą ir produktai išliktų švieži ilgesnį laiką. Pasirinkite iš baltų arba juodų šaldiklių, atitinkančių jūsų virtuvės dizainą ir poreikius. Peržiūrėkite mūsų katalogą, perskaitykite apžvalgas ir atraskite arčiausiai esančią parduotuvę, kurioje galite įsigyti „Hotpoint“ šaldiklį.