PASIRINKITE YPATYBES

Tipas
Įkrovos talpa (kg)
Energijos efektyvumo klasė
Energijos efektyvumo klasė
Naujosios „Hotpoint“ skalbyklės užtikrina geriausias įmanomas eksploatacines savybes ir švarą su minimaliu ekonominiu ir aplinkosaugos poveikiu. Jų energijos efektyvumo lygis yra maksimalus skalbimo veiksmingumo ir, kai kuriuose modeliuose, gręžimo veiksmingumo atžvilgiu.
Gręžimo greitis (aps./min)
Valdymo skydelis

Tiesioginis įleidimas
Dėka pradinio sumaišymo technologijos Tiesioginis įpurškima leidžia nuo pat pirmųjų minučių transformuoti ploviklį į skalbiančias putas, dėl to skalbimo efektyvumas 60 % didesnis už tradicinių skalbimo mašinų. To rezultatas – galite sumažinti skalbimo temperatūrą ir 40° programos charakteristikas pasiekti 20° programa, dėl to galite kartu skalbti baltus ir spalvotus skalbinius. Žemesnė temperatūra reiškia geresnę spalvų priežiūrą.
Woolmark Gold Care ženklinimas
„Woolmark Platinum Care“ yra pats aukščiausias įvertinimas, kurį išduoda „Woolmark“ bendrovė fabriko ženklui, kuris pasiekia tokį aukštą kokybės standartą, kad skalbyklėje galima skalbti drabužius, ženklinamus „skalbti tik rankomis“. Šis rezultatas pasiektas dėl unikalios ir patentuotos skalbimo sistemos, kurioje netrinami pluoštai ir taip išlaikomas jų minkštumas net ir po daugiau, kaip 20 skalbimo ciklų.
Kūdikių indų programa
Kūdikių drabužėlių programa leidžia pasiekti neabejotinai puikius rezultatus net esant tik 40° C temperatūrai ir užtikrina absoliučią kūdikių drabužėlių higieną bei bendrą odos ir audinių priežiūrą. Programoje, siekiant visiškai atskiesti skalbiklį, pasiekti optimalų higieninių priedų poveikį ir gerai išskalauti drabužius, kad iš pluošto būtų pašalinti bet kokie ploviklio pėdsakai, naudojama daugiau vandens.
Apsauga nuo alergijos
Apsaugos nuo alergijos programa intensyviai skalbiama be jokios audinių įtampos ir pašalinama dauguma odą dirginančių alergenų. Purvas ir alergenai pašalinami dviem atskirais etapais. Vanduo sušildomas programos pradžioje ir po to palaikoma 60 °C temperatūra.
Dėmių šalinimas
Pirmasis skirtas dėmių šalinimui.   Naujoji dėmių šalinimo technologija pašalina sunkiai įveikiamas kasdienines dėmes. Palietus mygtuką ji išmaniai valdo vandens įleidimą, būgno judesius ir temperatūrą siekiant užtikrinti sunkiausiai išvalomų dėmių panaikinimą, visuomet apsaugant audinius. Pirmiausiai 40 °C etape pašalinamos fermentų dėmės, o kitame etape palaikoma pastovi 43 °C vandens temperatūra. Tai specialus dėmių šalinimo apdorojimo etapas, kurio metu pašalinama 20 sunkiausiai įveikiamų kasdieninių dėmių.
Ecotech
„Ecotech“ ženklu ženklinama buitinė technika, kuri atitinka griežčiausius energijos efektyvumo reikalavimus. „Ecotech“ skalbyklės yra atitikties aukštiems efektyvumo, žemesnių sąnaudų lygio ir puikių eksploatacinių savybių reikalavimams garantija.
Aqualtis
„Aqualtis“ skalbyklės tobulos visais atžvilgiais: būdamos suprojektuotos, kad suteiktų ką nors ypatingo, jos rūpinasi drabužiais, saugo juos ir lepina ir tuo pačiu metu visada garantuoja maksimalų energijos efektyvumą ir minimalų poveikį aplinkai. „Aqualtis“ serija apima gausų skalbyklių asortimentą, kuriose įdiegti sprendimai tenkina bet kokios įkrovos ar vietos reikalavimus. Taip pat yra ir „plonas“ modelis – 47 cm gylio, kuris puikiai tinka mažose patalpose.
Eco (ekonomiškos) programos
Be to, naudojant ekonomiškas programas („Eco“ medvilnei, „Eco“ sintetikai, „Eco“ spartus 30') galima ir žemoje temperatūroje išskalbti ypač švariai. Ekonomiškos programos yra būgno judėjimo optimizavimo rezultatas ir iš jo išplaukiantis skalbimo kokybės pagerinimas ir 50 % viršijantis energijos sutapymas.
Garas
Atnaujinimas garais yra trumpa programa, skirta atnaujinti drabužius. Vos per 20 minučių garas iš drabužių pašalina tokius kvapus, kaip cigarečių dūmų, maisto produktų, smogo ir prakaito kvapą. Vykdydami atnaujinimo garais programą galite pasirinkti individualų jų aromatą, tuo tikslu įlašindami kelis lašus mėgstamų kvepalų į novatoriškus „burbulus“, kurie gaminami „jam ir jai“ variantais.

PALYGINKITE MODELIUS

SKALBIMO MAŠINOS  -  0

15 30 90
Loading data...