Skip to Content

MŪSŲ IDĖJOS, JŪSŲ NAMAI
„Hotpoint" bendrovėje mūsų misija visada buvo pasiūlyti stilingus, išmanius buitinius prietaisus jūsų namams. Atsižvelgdami į patikimų inovacijų patirtį mes realiai suprantame šiuolaikinio gyvenimo poreikius. Dėl to jie ne tik gerai atrodo jūsų virtuvėje, bet ir  palengvina gyvenimą suteikiant nepriekaištingus rezultatus.
EFEKTYVUMAS. NAUJAS GAMINIO POTYRIS
Absoliuti jūsų drabužių priežiūra, ideali atmosfera jūsų maisto produktams Absoliuti jūsų drabužių priežiūra, ideali atmosfera jūsų maisto produktams, geriausi būdai pasiekti maksimalų kūrybingumą virtuvėje. Mūsų patirties ir nuolatinių tyrimų bei projektavimo dėka siūlome sumanią ir kokybišką buitinę techniką, kuri
užtikrina puikius rezultatus, kad viršytų jūsų lūkesčius.
SUMANUMAS. GAMINIO INOVACIJOS IR MĄSTYMAS APIE TAUPYMĄ.
Mūsų žmonių poreikių supratimas daro mus unikaliais. Tai mums leidžia sukurti naujoves, kurios gali pakeisti jūsų sąveikos su buitine technika būdą ir užtikrinti aukščiausio lygio eksploatacines savybes. Sumanumas taip pat reikškia ir naujas technologijas, skirtas sumažinti sąnaudas. Mūsų buitinės technikos novatoriškumas padeda sutaupyti brangius išteklius ir neeikvoti energijos.
STILIUS. FUNKCIONALAUS DIZAINO IR KOKYBĖS DETALĖS.
Kiekvieną prietaisą kuriame siekdami palengvinti gyvenimą. Nuolat tobuliname jų veikimo būdą naudodami moderniausią technologiją, novatorišką ergonomiką ir efektyvias ypatybes. Naujausia mūsų kolekcija skirta tam, kad jūsų namams suteiktų akcentą kartu su nepriekaištingomis eksploatacinėmis ypatybėmis.
APDOVANOJIMAI