Choose Features

Įkrovos talpa (kg)
Gręžimo greitis (aps./min)
Dėmių šalinimas
Pirmasis skirtas dėmių šalinimui.   Naujoji dėmių šalinimo technologija pašalina sunkiai įveikiamas kasdienines dėmes. Palietus mygtuką ji išmaniai valdo vandens įleidimą, būgno judesius ir temperatūrą siekiant užtikrinti sunkiausiai išvalomų dėmių panaikinimą, visuomet apsaugant audinius. Pirmiausiai 40 °C etape pašalinamos fermentų dėmės, o kitame etape palaikoma pastovi 43 °C vandens temperatūra. Tai specialus dėmių šalinimo apdorojimo etapas, kurio metu pašalinama 20 sunkiausiai įveikiamų kasdieninių dėmių.
Ecotech
„Ecotech“ ženklu ženklinama buitinė technika, kuri atitinka griežčiausius energijos efektyvumo reikalavimus. „Ecotech“ skalbyklės-džiovyklės yra atitikties aukštiems efektyvumo, žemesnių sąnaudų lygio ir puikių eksploatacinių savybių reikalavimams garantija.
Woolmark Gold Care ženklinimas
„Woolmark Platinum Care“ yra pats aukščiausias įvertinimas, kurį išduoda „Woolmark“ bendrovė fabriko ženklui, kuris pasiekia tokį aukštą kokybės standartą, kad skalbyklėje galima skalbti drabužius, ženklinamus „skalbti tik rankomis“. Šis rezultatas pasiektas dėl unikalios ir patentuotos skalbimo sistemos, kurioje netrinami pluoštai ir taip išlaikomas jų minkštumas net ir po daugiau, kaip 20 skalbimo ciklų.
Kūdikių indų programa
Kūdikių drabužėlių programa leidžia pasiekti neabejotinai puikius rezultatus net esant tik 40° C temperatūrai ir užtikrina absoliučią kūdikių drabužėlių higieną bei bendrą odos ir audinių priežiūrą. Programoje, siekiant visiškai atskiesti skalbiklį, pasiekti optimalų higieninių priedų poveikį ir gerai išskalauti drabužius, kad iš pluošto būtų pašalinti bet kokie ploviklio pėdsakai, naudojama daugiau vandens.
Lengvo lyginimo funkcija
Dėl lengvo lyginimo funkcijos lyginimas tampa daug lengvesniu procesu: drabužių audinio pluoštas atgauna minkštumą, o raukšlės išsilygina, kad lyginti po to būtų lengviau.
Šilkinių skalbinių ir užuolaidų skalbimo programa
Šilkinių skalbinių ir užuolaidų programa leidžia visiškai pasikliaunant skalbti net ir pačius jautriausius gaminius, pvz., šilką, viskozę ir net moterišką apatinį trikotažą – nėra jokio pavojaus suardyti audinį. Lėtas būgno judėjimas ir daugiau vandens iki minimalaus lygio sumažina pluoštų trynimą; taip užtikrinami nepriekaištingi rezultatai. O finalinėje skalbimo fazėje naudojant papildomą skalavimą, kad būtų pašalinti bet kokie skalbiklio pėdsakai, suteikiama ypatinga priežiūra.

Compare Models

SKALBYKLĖS-DŽIOVYKLĖS  -  0

15 30 90
Loading data...