Choose Features

Tipas
Spalva
Balta
Nerūdijantis plienas
Blizgus juodas
Antracito spalva
Šaldytuvo talpa (lt)
Energijos efektyvumo klasė
Energijos efektyvumo klasė
Svarbiausiai yra energinis efektyvumas, todėl siekdami užtikrinti, kad jūsų buitinis prietaisas būtų kaip įmanoma efektyvesnis ir padėtų taupyti jūsų banko sąskaitą bei tausotų aplinką, Hotpoint sukūrė visą A+ ar A energinio efektyvumo klasės šaldytuvų gamą.
Valdymo skydelis
4 stalčiai
„4doors“ (4 durelės) yra pirmasis itin naujoviško ir originalaus dizaino 4 durelių šaldytuvas. Suapvalintos formos, glotnios ir ilgos nerūdijančio plieno rankenos, metalo atspalvio spalvos, subtili asimetrija: niekam nepalikta jokios galimybės sukurti šaldytuvą, kuris būtų unikalus visoje rinkoje ir galingai atrodytų bet kurioje virtuvėje. Šaldytuvo skyrius yra su dviem nepriklausomai atidaromomis durelėmis, o šaldiklio zona padalinta į du autonominius skyrius, kuriuos sudaro sklandžiai ištraukiami stalčiai su vidinėmis sekcijomis tokiame aukštyje, kad naudotis šaldikliu būtų daug patogiau.
High Definition
Tiksliai apibrėžiamas atvėsinimas: skirtas ne tik maisto produktų išlaikymui, bet kartu tai ideali atmosfera maisto produktų šviežumo ir natūralios kokybės priežiūrai. Naudojant aktyviojo deguonies technologiją maisto produktų pirmos dienos šviežumas išlaikomas iki 9 dienų, apribojant bakterijų susidarymą iki 90 % ir kvapų atsiradimą iki 70 %. Naudojant „Air Tech Evolution“ technologiją atskirai pastatomuose modeliuose ir „Air“ technologiją įmontuojamuose modeliuose užtikrinamos aukščiausio lygio maisto produktų išlaikymo charakteristikos.  O pažangios higienos ypatybė užtikrina pačią saugiausią aplinką maisto produktams. HD: nepriekaištinga maisto produktų priežiūra!
Aktyvusis deguonis
Aktyviojo deguonies funkcija yra pati novatoriškiausia technologija, padedanti natūraliai išlaikyti maisto produktų pirmosios dienos šviežumą. Ši technologija, kuriai naudojamas aktyviąsias deguonies molekules skleidžiantis prietaisas, neleidžia kauptis bakteriniams (iki 90 %) ir kvapų teršalams (iki 70 %).
Ecotech
„Ecotech“ ženklu ženklinama buitinė technika, kuri atitinka griežčiausius energijos efektyvumo reikalavimus. „Ecotech“ šaldytuvai yra atitikties aukštiems efektyvumo, žemesnių sąnaudų lygio ir puikių eksploatacinių savybių reikalavimams garantija.
Kintamos temperatūros zona
Dėl kintamos temperatūros zonos šaldiklio skyriuje galima nustatyti bet kokią temperatūrą tarp 0 °C ir - 26° C, kad būtų sukurtos idealios konservavimo sąlygos konkretiems maisto produktams.
Atostogos
Naudojant „Atostogų“ funkciją šaldytuvą galima palikti ilgam be priežiūros ar per atostogas ir taip dar daugiau taupyti energiją. Tuo tarpu, kai šaldiklis toliau veikia normaliu režimu iki grįžimo, tuščioje šaldytuvo dalyje nustatoma parengties temperatūra, kuriai esant gali būti uždarytos durelės (tai reikškia, kad viduje palaikoma švara) be jokio purvo ar nemalonių kvapų susidarymo.
Šalto dušo sistema
Naujoji „šalto dušo sistema“ (įdiegta „side by side“ šaldytuvų-šaldiklių modeliuose) tolygiai paskirsto šaltą orą, bet realiai nepučia tiesiai į maisto produktus, ir tokiu būdu užtikrina optimalų konservavimą.

Compare Models

ŠALDYTUVAI  -  0

15 30 90
Loading data...