SVETAINĖS POLITIKA

Svetainės www.hotpoint.lt (toliau „Svetainė") turinys, įskaitant duomenis, pastabas, turinį, kurį sudaro grafinė medžiaga ir paveikslėliai, ir įskaitant bet kokią informaciją, paženklintą „©" ženklu, saugomas autorinių teisių įstatymais ir tarptautinėmis sutartimis bei kitais intelektinės nuosavybės įstatymais ir sutartimis..

Svetainės puslapių turinio autorių teisės priklauso „Indesit Company S.p.A." (toliau tekste „Bendrovė"). Visos teisės saugomos. Be išankstinio raštiško Bendrovės sutikimo draudžiama visumoje ar dalimis kopijuoti, reprodukuoti, perduoti, įkelti, publikuoti ar bet kokiu būdu platinti svetainės puslapių turinį, išskyrus laikymą naudotojo nuosavame kompiuteryje ir atskirų šios Svetainės puslapių spausdinimą išskirtinai asmeniniam naudojimui. Šioje Svetainėje naudojami prekių ženklai ir emblemos yra „Indesit Company SpA" nuosavybė. Be raštiško išankstinio Bendrovės leidimo draudžiama juos naudoti bet kurioje kitoje, o ne Svetainėje (www.hotpoint.lt) interneto svetainėje..

Bendrovė neprisiims jokios atsakomybės už medžiagą, sukurtą ar publikuojamą 3-ųjų šalių, su kuriomis yra sąsajos Svetainėje. Asmenys, nusprendę apsilankyti su Svetaine www.hotpoint.lt susietoje svetainėje, prisiima visą atsakomybę dėl bet kokių apsaugos nuo virusų ir kitokių destruktyvių elementų priemonių taikymą. Nuorodos į kitas svetaines nereiškia, kad Bendrovė palaiko ar susijusi su organizacijomis, kurios teikia tose svetainėse aprašomas paslaugas.

Visa medžiaga, siunčiama į Svetainę el. paštu ar per pasaulinio žiniatinklio puslapius, laikoma ne konfidencialaus pobūdžio. Bendrovė šios medžiagos atžvilgiu neprisiims jokių įsipareigojimų. Be to, Bendrovė galės nemokamai bet kokiais tikslais, be jokių apribojimų įskaitant gaminių projektavimą, gamybą ir rinkodarą, naudotis visomis idėjomis, koncepcijomis, išmanymu ar techninėmis žiniomis, esančiomis tokioje medžiagoje. Bet kuris asmuo, siųsdamas medžiagą garantuoja, kad visa tai gali būti publikuojama ir sutinka apsaugoti Bendrovę nuo žalos bet kokiais 3-ųjų šalių veiksmais, susijusiais su minėtąja medžiaga.

Šioje Svetainėje leidžiama išsami viešoji prieiga prie informacijos apie Bendrovės iniciatyvas ir veiklas. Ši informacija taip pat skiriama profesinei visuomenei (finansiniams analitikams ir žurnalistams, instituciniams ir privatiems investuotojams). Siekiama suteikti tikslią naujausią informaciją. Bendrovė dės visas pagrįstas pastangas siekdama užtikrinti, kad Svetainėje pateikiama informacija būtų tiksli ir pati naujausia. Nepaisant to, tai nepanaikina atsitiktinės klaidos ar praleidimo galimybės. Visos klaidos, apie kurias pranešama, bus ištaisytos.