Choose Features

Įmontuojamos viryklės tipas
Degiklių kiekis
Spalva
Antracito spalva
Gelsvai pilka
Šampano
Nerūdijantis plienas
Pilka
Juoda
Balta
Įmontuojamos viryklės uždegimo tipas
Trigubo liepsnos žiedo katilėlio su išgaubtu dugnu degiklis
Išskirtinis trijų liepsnos vainikų degiklis suteikia maksimalią galią greitam ir tolygiam maisto gaminimui. Iš esmės, dėl novatoriško jo veikimo principo po puodu užtikrinamas optimalus karščio paskirstymas.
Ovali plokštė
Daugiafunkciškumas yra viena iš stipriųjų „Hotpoint“ įmontuojamų viryklių pusių, kurios turi zonas skirtingiems maisto gaminimo tipams ir specialius degiklius: Ovalaus apskritimo išplėstinė zona, kurią sudaro dvi spindulinio tipo maisto gaminimo zonos, užtikrina maksimalų lankstumą ir universalumą.
Valdymas liečiant
Įmontuojamose „Hotpoint“ viryklėse su jutuminiais valdikliais nepaprastai lengva užprogramuoti maisto gaminimo procesą: tereikia paliesti keletą nuostabiai savaime suprantamų piktogramų ir pradedamas maisto gaminimas.
Liekamojo įkaitimo indikatoriai
Liekamojo įkaitimo LED indikatoriais, montuojamais visose įmontuojamose „Hotpoint“ viryklėse su keraminio stiklo paviršiumi įspėjama, kad maisto gaminimo zona dar karšta net ir išjungus viryklę. Šie indikatoriai išsijungia, kai temperatūra sumažėja iki žemesnės už 60 °C temperatūros.
Užraktas nuo vaikų
Visose įmontuojamose „Hotpoint“ viryklėse su keraminio stiklo paviršiumi yra funkcija, skirta užrakinti jutuminius valdiklius. Ji nepamainoma, kai šalia yra mažų vaikų; funkcija neleidžia netyčia pakeisti nuostatų.
Tiesioginė liepsna
Patentuota tiesioginės liepsnos technologija pateikiama kardinaliai naujos konstrukcijos degikliais. Kiekvieną degiklį sudaro vientisas dangtelis, kurio viršuje yra 420 mažyčių, kruopščiai išdėstytų angų. Liepsna pro šias miniatiūrines skylutes visiškai tolygiai dega tiesiai aukštyn. To rezultatas – visiškai tolygus šilumos pasiskirstymas, užtikrinantis nepriekaištingus rezultatus.
Domino
Visa gama specialių 30 cm pločio gaminių, kurie apima įvairių tipų įmontuojamus paviršius: virykles, skrudintuves ir grilius.

Compare Models

ĮMONTUOJAMOS VIRYKLĖS  -  0

15 30 90
Loading data...