APDOVANOJIMAI

GERA ŽINOTI, KAD MES GERAI ATRODOME TIEK ANT POPIERIAUS, TIEK JŪSŲ VIRTUVĖJE.

Gal būt jau visas šimtmetis, kaip mes pradėjome gaminti buitinius prietaisus, bet galite būti tikri, kad „Hotpoint" nemiega ant laurų. Mes įgijome sunkiu darbu pasiekiamą reputaciją – į milijonus namų atnešdami novatorišką dizainą, pažangią technologiją ir mūsų pačių išplėtotą stilių. Būnant geriausiais savo srityje pagal patikimumą, mūsų tikslas visada bus kokybė ir savitumas. Mums suteiktas laimėjimų statusas, kurio siekia daugelis.
Daugeliu atžvilgių mūsų sėkmės garantas yra mūsų vertybių laikymas mūsų firmos esme … efektyvumas, sumanumas ir stilius. Nesunku pastebėti, kodėl 11-ais veiklos metais mes pelnėme Britanijos patikimiausios virtuvės buitinių prietaisų firmos vardą*.
*Skaitytojų nuomonės apklausa 2011 m. Duomenys pagrįsti JK statistika

GEROJO DIZAINO APDOVANOJIMAI

Čikagos architektūros ir dizaino mokslininkų klubo muziejus ir Europos architektūrinio ir meninio dizaino bei miestų tyrinėjimų centras skyrė 2009 m. gerojo dizaino apdovanojimą 4 durelių „Hotpoint-Ariston" šaldytuvui-šaldikliui – pirmajam šios kategorijos 4 durelių prietaisui.

„GRAND DESIGNS" APDOVANOJIMŲ 2007 M. LAIMĖTOJAI

„Hotpoint-Ariston" naujoji 48 cm orkaitė, kurią sukonstravo Makio Hasuike, pelnė „Grand Designs Magazine" apdovanojimą „Technologija namams" kategorijoje, pripažįstant naują jos technologiją buitiniam naudojimui. Prestižiniai, 2005 m. įsteigti apdovanojimai suteikiami gaminiams, pasižymintiems nepriekaištinga technologija ir inovacijomis, „Grand Designs Live" renginio Londone metu – svarbiausioje būsto apstatymo srities operatorių dizaino ir inovacijų parodoje.