PASIRINKITE YPATYBES

Džiovinimo talpa (kg)
Energijos efektyvumo klasė
Valdymo skydas
Aqualtis
„Aqualtis“ džiovyklės tobulos visais atžvilgiais: būdamos suprojektuotos, kad suteiktų ką nors ypatingo, jos rūpinasi drabužiais, saugo juos ir lepina ir tuo pačiu metu visada garantuoja maksimalų energijos efektyvumą ir minimalų poveikį aplinkai. „Aqualtis“ džiovyklės suteikia sprendimus, kurie tenkina visų įmanomų skalbinių reikalavimus.
Kelnių (džinsų) skalbimo programa
Programa specialiai sukurta patiems jautriausiems drabužiams – džinsams: jos metu skalbiama esant 35° C temperatūrai ir džiovinama naudojant specialius kaitinimo ir vartymo ciklus, kad būtų išsaugotos spalvos ir visų medvilninių drabužių siūlės bei forma. Tai leidžia pasiekti puikių skalbimo ir džiovinimo rezultatų.
Apsauga nuo alergijos
Pašalina svarbiausius alergenus, kad apsaugotų jautrią odą. Šiai programai, paženklintai JK apsaugos nuo alergijos spaudu, naudojama patentuota aukštos temperatūros valdymo sistema, kuri dėl specialaus apsaugos nuo alergijos etapo efektyviai sumažina ir pašalina alergenus iš šlapių drabužių, kad apsaugotų jautrią odą: gyvas buitinių dulkių erkes, grybelius ir bakterijas (standartinėmis „Condenser“ tipo kaitinimo būgnų džiovyklėmis), gyvas buitinių dulkių erkes (džiovyklėmis su kaitinimo būgnais su šilumos siurbliais).
Išmanaus džiovinimo programos valdiklis
Iki 7 automatinių džiovinimo lygių ir 85 skirtingi programiniai deriniai užtikrina maksimalią visų jūsų drabužių apsaugą puikaus džiovinimo etapo metu.
Klosčių priežiūros funkcija
Pasirinkus klosčių priežiūros funkciją neleidžiama susidaryti skalbinių raukšlėms: skalbiniai protarpiais prasukami be kaitinimo. Ši funkcija ypač naudinga, jei pasibaigus programai jūsų nėra ir negalite iškrauti mašinos.
Pūkinių žaislų programa
Švelnus džiovinimo etapas leidžia džiovinti pūkuotus žaislus ir lengviau pašalina dulkes. Žema temperatūra ir švelnūs mechaniniai poveikiai padeda išlaikyti originalią kailinių ir pūkuotų žaislų audinių išvaizdą ir blizgesį.
Atnaujinimo programa
20 minučių trukmės vėsaus apdorojimo programa, kuria veikiami sausi drabužiai ore juos atnaujinant – tai drabužių, kuriuos buvote apsivilkę vos vieną kartą arba ką tik išpakavote, skalbimo alternatyva.

PALYGINKITE MODELIUS

DŽIOVYKLĖS SU KAITINAMU BŪGNU  -  0

15 30 90
Loading data...